Активна речовина: Имидаклоприд, 600 г/л
Препаративна форма: Нижній концентрат для оброблення насіння
Канонір Ультра високоефективний інсектицидний протравник для захисту основних польових культур від ґрунтових шкідників і шкідників.
Механізм дії:
Імідаклоприд (відноситься до класу неонікотиноїдів) — інсектицидна активна речовина, яка проникає в проростки та молоді рослини через насіння, перемикаючись акропетально, рівномірно розподіляється в рослині в міру її росту. Препарат діє на нервову систему комах, блокуючи передавання нервового імпульсу на рівні ацетилхолінового рецептора постсинаптичної мембрани, викликає параліч шкідників і їхню загибель.
Загальні рекомендації:
Препарат треба наносити рівномірно та якісно на очищений, сухий і відкалібрований насічним матеріалом, висівати який рекомендується відразу після проведення протравлювання. У разі передчасного оброблення насіння необхідно зберігати до посіву в прохолодному, сухому, добре вентильованому приміщенні. Для приготування робочого розчину препарат треба розвести водою до однорідного стану. Бакові суміші з використанням фунгицида Канонір Ультра ТК треба використовувати відразу після приготування.
Технологія застосування:
| Культура | Цільовий об'єм дії | Фаза застосування препарату | Норма витрати препарату, л/га | Норма витрати робочого розчину, л/га |
| Кукуруза | Дротяники | Оброблення насіння перед посівом | 5-7 | 10 |
| Соняшник | Дротяники | Оброблення насіння перед посівом | 6-9 | 10 |
| Пшениця зима | Злакові мухи | Оброблення насіння перед посівом | 0,4-1,0 | 10 |
Високоефективний протравник Канонір Ультра ТК аналог Гаучо 5 л
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Препаративна форма | Водна суспензія |
| Характер дії пестициду | Виборчого |
| Хімічний склад | Неорганічні |
| Оброблювані культури. | Кукурудза |
- Ціна: 4 185 ₴/каністра


