Корзина
15 отзывов
+380672535156
+380672535156
+380661034200
УкраинаКиевУл. Шевченка
Корзина
agrobest.com.ua
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • picture 1
 • picture 2
 • picture 3
 • picture 4
 • picture 5
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
Косайд фунгицид

Косайд фунгицид

 • Под заказ

2 296 грн./упаковка

Косайд фунгицид
Косайд фунгицидПод заказ
2 296 грн./упаковка
Купить
+380672535156
Киевстар Максим(Viber,Telegram )
 • +380661034200
  Vodafone
+380672535156
Киевстар Максим(Viber,Telegram )
 • +380661034200
  Vodafone
 • График работы
 • Адрес и контакты
возврат товара в течение 14 дней по договоренности

 

Косайд 35% в.г. - Системний фунгіцид, що забезпечує високоефективний захист яблуневого саду від комплексу грибкових і бактеріальних хвороб завдяки більшому вмісту "біоактивної" міді і поліпшеною формуляції.

Діюча речовина: гідроксид міді, 350 г / кг Хімічний клас: неорганічні мідь-містять фунгіциди Препаративна форма: водорозчинні гранули Упаковка: 5 кг Переваги застосування Косайд ® 2000:

Сучасна форма міді - гідроксид міді
передова Формуляція
Високий рівень "біоактивної" міді
Зменшено норми застосування
Низький ризик фітотоксичності
Економічно вигідний захист яблуневого саду
  Механізм дії: Косайд ® 2000 - це контактний фунгіцид на основі міді, що забезпечує захисну профілактичну дію на збудників парші, плямистостей, фітофторозу, альтернаріозу, антракнозу та інших хвороб на широкому спектрі культур, а також характеризується бактеріальної дією - ефективний проти бактеріальних плямистостей Косайд ® 2000 cтворюе захисний шар, який не допускає проникнення патогена в рослини. Кристалики металевої міді прилипають до поверхні оброблених листя, і при контакті з водою іони двовалентного міді вивільняються і стають активними проти цільових патогенів Після контакту з обробленою поверхнею спори і бактерії швидко поглинають іони двовалентного міді, і як тільки досягнута токсична концентрація в середині клітини, процес інфікування припиняється Іони двовалентного міді впливають на кілька ключових життєвих процесів патогенів: структуру білків, функціонування різних ферментів, системи транспорту електронів і клітинні мембрани. Завдяки профілактичній активності і різноплановому впливу препарату на організм збудника досягається висока ефективність, одночасно ризик появи резистентності є низьким У чому різниця між фунгіцидами, що містять мідь? Не всі препарати на основі міді однакові! Перш за все, для фунгіциду на основі міді важливо, на основі якої хімічної форми міді виготовлений фунгіцид (сульфат, оксихлорід, гідроксид ін.), А також форму-ляция (з.п., в.г., к.с., розмір складових частин діючої речовини, прилипач, ін.). Біологічно найбільш ефективною з усіх форм міді є гідроксид міді (Косайд ® 2000). Саме гідроксид міді характеризується швидким початком дії на збудника, відмінною персистентність (стійкістю на рослині) і рівнем біологічно активних іонів Cu2 + для успішного захисту рослин від патогенів В фунгіциди Косайд ® 2000 використаний новий унікальний принцип наявності двох типів іонів Cu 2 +. У формуляції одночасно присутні міцні хімічні структури гідроксиду міді і нестійкі сполуки, що містять мідь. Мідь знаходиться в препараті в складній полімеризований формі, яка регулює розклад нестійких іонів Cu2 +, і в той же час до мінімуму знижує РИЗИК інтоксикації рослин ЗМІСТ БІОЛОГІЧНО-АКТИВНИХ Іонов Cu2 + В різних препаратів:

 

Препарат Одиниць на мільйон
Бордосская СУМІШ CuSO4 х 5Н2О + Са (ОН) 2 2.0
Гідроксид міді з.п. Cu (OH) 2, 1,0
Гідроксид міді к.с. Сu (ОН) 2 2.0
Оксихлорид міді з.п. 3Cu (OH) 2CuCl2 6,0
Косайд 2000 35,0
  Така надзвичайно висока концентрація біологічно активних іонів Cu 2 + пояснюється наступними факторами:

Малим розміром складових частинок діючої речовини,
Особливою хімічною структурою (типу "крижинка"), і внаслідок такої структури більшою активною зоною,
Спеціальною формулою складу
Сукупність цих факторів забезпечує Косайд ® 2000 слід кількістю біологічно активних іонів Cu 2 + для успішного захисту проти патогенних організмів Рекомендації щодо застосування Косайд ® 2000: Профілактичне застосування фунгіциду гарантує досягнення найкращих результатів у захисті яблуні від хвороб

 

культура Яблуня
Хвороба Парша, бура плямистість (філостіктоз)
Норма витрати, кг / га 2,0-2,5 кг / га
Норма витрати робочого розчину, л / га 800-1000 л / га
Кількість 3-4 обробок обробки за сезон
Термін захисної дії 7-14 днів
Період ОЧІКУВАННЯ 30 днів
Перша обробка Набухання бруньок - початок появи зеленого конуса
Друга обробка Відділення бутонів
Третя і четверта обробки В період вегетації (не рекомендується обробляти під час цвітіння яблуні)
  СУЧАСНА Формуляція препарату Косайд ® 2000 випускається в найбільш сучасної в порівнянні з іншими продуктами на основі міді формі - водорозчинних гранул Завдяки полімеризований структурі на поверхні листя утворюється захисна плівка, яка разом з оптимальним розміром частинок покращує стійкість Косайд ® 2000 до змиву опадами Формуляція має наступні переваги :

Легке використання завдяки низькій нормі
Препарат не пилить - відсутній негативний вплив на працюючих
Висока стабільність формуляції при зберіганні
Легко і швидко розчиняється в воді
Низька здатність до піноутворення
Розчин довше залишається в стабільному стані
Покращена здатність до розпорошення, відсутність забивання форсунок
Покращена стійкість до змиву дощем
Добра сумісність в бакових сумішах
  Сумісність Сумісний з пестицидами, за винятком фосфорорганічних інсектицидів, препаратів на основі фосетілу алюмінію і Тіра, а також препаратів, що утворюють кислу реакцію бакової суміші (рН <5,5) Косайд ® 2000 - інструмент протидії резістентностіКосайд ® 2000, завдяки його широкому впливу на патоген , є відмінним інструментом для антирезистентної програм при використанні його в програмі сфунгіцідамі з іншим механізмом впливу Косайд ® 2000 - переваги для навколишнього средиКосайд ® 2000 забезпечує ефективний контроль захворювань при зменшеній кількості міді, тому мінімізує потенційну загрозу для навколишнього середовища в порівнянні з іншими препаратами, що містять мідь.

Характеристики
Основные
Характер действия пестицидаИзбирательного  
Тип воздействия на организмСистемные  
Препаративная форма  Порошок
Химический составНеорганические
Минимальная температура эффективного действия  9.0 (град.)
Производитель  Дюпон
Информация для заказа
 • Цена: 2 296 грн./упаковка