Інсектицид Пиренекс Супер (5 л)(Нурел Д) на Бобові, Виноградники, Зернові, Кукурудзу, Соняшник, Ріпак, Сади, Буряк
- В наявності
3 100 ₴/каністра
| Терміни відвантаження товару |
Протягом 48-72 годин після замовлення |
|---|---|
| Тип дії |
Системний |
| Діюча речовина |
Хлорпірифос 480 г/л, бифентрин 20 г/л |
|
|
|
| Тарна одиниця |
5 л |
| Культура |
Бобові, Виноградники, Зернові, Кукурудза, Соняшник, Ріпак, Сади, Буряк |
| Країна виробництва |
Європа |
| Площа обробки |
від 10 га |
| Вартість на 1 га |
від 150 грн. |
| Від чого захищає |
акацієва вогнівка, букарка, гронова листовійка, довгоносики, казарка, кліщі, клоп, хрестоцвіті блішки, листовійка, мунующая моль, павутинний кліщ, соняшниковий огнівка, соняшниковий шипоноска, прихованохоботники, пьявіци, ріпаковий пильщик, ріпаковий квіткоїд, сірий бруньковий довгоносик, совки, соєве плодожерка, стебловий кукурудзяний і лучний метелик, попелиці, трипси, хлібна жужелиця, бавовняна совка, щитоноска, яблунева плодожерка, яблунева попелиця, яблуневий квіткоїд |
| Раб. розч. для полів/садів |
200-400 / 500-1000 л/га |
| Культура | Норма витрати, л/га |
| Пшениця озима | 1,4 – 1,0 |
| 1,0 | |
| Ячмінь ярий | 0,4 – 1,0 |
| Ріпак | 0,4 – 0,75 |
| Ріпак озимий | 0,5 – 0,75 |
| Цукрові буряки | 0,8 |
| Яблуня | 1,0 – 1,25 |
| 1,25 – 1,5 | |
| Виноградники | 0,75 – 1,25 |
| Соя | 0,75 – 1,25 |
| Кукурудза | 0,75 – 1,25 |
| Соняшник | 0,75 – 1,25 |
Пиринекс Супер КЕ – фумигатный інсектицид контактно-кишкової дії, використовують для захисту цукрових буряків, колосових, бобових, олійних, яблунь і виноградників від багатьох кліщів і гризучих комах.
Дія інсектициду Пиринекс Супер КЕ
Хлорпірифос – фосфорорганічна сполука, яка на шкідника впливає контактно, діє шляхом інгібування синтезу холінестерази у комахи. Бифентрин – пиретроидний інсекто-акарацид, діє на комах контактно, фумигатно, а також завдяки блокування активності шлунка. Обидва компоненти паралізують у комахи нервову систему. Пиринекс Супер КЕ результативно впливає на всі стадії розвитку шкідників. Перше розпилення проводять коли чисельність шкідника досягла економічного порогу.
Розпилення препарату слід проводити вранці або ввечері, при температурі від 12 до 27 градусів тепла. Кількість обробок залежить від масовості шкідника, і швидкості його поширення. Зазвичай на полях проводять не більше двох обробок, а в садах і виноградниках не більше трьох. Цієї кількості обробок вистачає для контролю за шкідливими комахами на цілий сезон. Інтервал між обробками в середньому становить 14 днів.
- Ціна: 3 100 ₴/каністра


